WARIO systém pro komfortní ovládání domů a ovládání domácnosti

Řídící jednotka WARIO je univerzální autonomní jednotka sloužící k logování, řízení a monitorování elektrických i neelektrických veličin. Díky své jedinečné koncepci umožňuje návrh inteligentních podmínek, komunikaci s množstvím standardních senzorů a periferií i od jiných výrobců pro ovládání domácnosti.

Řídící jednotka WARIO pro ovládání domů

Je opravdu jedno co můžete ovládat, ale je toho spoustu co může fungovat samostatně a Vy na to nemusíte myslet. Komfortní ovládání domu - WARIO systemŘídící jednotka WARIO zajišťuje vše svým vlastním rozumem, koordinuje funkce různých systémů a propojuje je mezi sebou. Využití je různorodé, od zajištění bezpečí a ochrany zdraví přes komfortní ovládání domu po automatizaci procesů. Mějte vše pod kontrolou pohodlným ovládáním pomocí internetového prohlížeče ve vašem telefonu, PC nebo televizi.

 

Rodina produktů WARIO systému je veliká a stále se rozvíjí. Podrobný popis s možností nákupu najdete na stránkách věnovaných vlastní chytré IP meteostanici na portálu www.meteo-pocasi.cz

Kontaktujte nás jestliže jste montážní nebo servisní organizace, která provádí instalace pro komfortní ovládání domů a ovládání domácností.

Výrobky rodiny produktů WARIO systém

  • řídící jednotka WARIO s podporou GSM komunikace
  • expander EW s možností rozšiřujících vstupů a výstupů pro ovládání
  • expander EW - mini nejmenší a nejlevnější inteligentní řídící jednotka na trhu
  • meteo stanice, kterou integrujete do své LAN sítě a je samostatným produktem pro online počasí
  • hybridní bateriosolární napáječ pro použití bez možnosti napájení 240 V jako jsou chalupy nebo AP stanice bezdrátových providerů a jiné aplikace
  • podpora bezdrátových dálkových ovladačů pro vjezdové brány a garážové vrata či jiné bezdrátové povelové ovládání
  • vyrábíme široké spektrum levných senzorů jako jsou teplotní čidlo, vlhkostní čidlo, tlakové čidlo, různé průmyslové převodníky USB to 485 a spoustu dalších

Inteligentní řídící jednotka pro ovládání domácnosti

Máme nabídku pro partnery. Tvoříme novou servisní a prodejní síť, tak se připojte k nám pokud Vás oslovuje naše řešení jako dodavatele.

Bližší informace pan Bruno Redl - (Emailová adresa je chráněna JavaScriptem, pro zobrazení adresy si povolte JavaScript)