Publikační systém a redakční systém

Neustále zdokonalujeme náš publikační systém "WebAdmin", který tvoří základ námi tvořených webových prezentací.

Publikační systém a redakční systém WebAdminWebAdmin je jako jeden z mála multidoménový redakční systém. Dává Vám velké možnosti mít spoustu stejných nebo naprosto různorodých webových projektů na jedné webové administraci a webhostingu se stejným ovládáním a hlavně na jednom místě. Náklady spojené na webhosting a celkovou administraci jsou jedny a netříští se skryté náklady za více domén a poplatků k nim spojených.

Eshop, aktuality, kontaktní formulář

WebAdmin je  tvořen několika moduly jako je eshop, aktuality, kontaktní formulář a jiné, které můžete, ale nemusíte využívat. Moduly, které nebudete potřebovat tedy ani nebudete platit. Navíc nebudou ve vašem systému a obsah stránek tedy nebude tak velký a náročný, což znamená zrychlení načítání stránek.

Grafický návrh šitý přímo na míru

Náš publikační systém jsme schopni přizpůsobit na každý grafický návrh a poskytnout Vám tak praktické řešení šité přímo na míru. Získáte tím webovou prezentaci jejíž obsah si můžete rychle a jednoduše spravovat sami bez znalosti programování.

WebAdmin vám dává křídla, ale i chuť si spoustu práce udělat sami a tedy i levněji a hlavně Vám do toho nikdo nekecá. I když.....

Redakční systém WebAdmin je řešení pro Vaši webovou prezentaci. Kontaktujte nás pro bezplatnou prezentaci.

Výhody webové administrace

  • multidoménový redakční systém s vícejazyčnou podporou
  • jednotné prostředí se všemi nadstavbami, pluginy a aplikacemi na míru
  • možnost vlastních aplikací a propojení různých webových projektů
  • spravování webu dle vlastních potřeb a bez znalostí programování
  • WebAdmin umí editovat texty, grafické prvky a přídavné moduly jako jsou eshop, fotogalerie, aktuality, anketa, kontaktní formulář a mnoho dalších
  • možnost naprogramovat další moduly dle Vašich požadavků
  • WebAdmin je vhodný redakční systém i pro webdesignéry a studia zabývající se tvorbou webových stránek, kteří hledají pro své klienty jednoduchý a zároveň profesionální publikační systém.
  • stále se rozvíjející aplikace s růstem potřeb zákazníků
  • možnost editace obsahu webových stránek odkudkoliv a kdykoliv

Ukázka našich webových realizacíDalší ukázky naší práce