Tvorba webových stránek a internetové aplikace

Navrhneme a zajistíme kompletní realizaci internetové prezentace, profesionální po technické stránce a úspěšné vzhledem k Vašim cílům. Zajistíme také správu obsahu, servisní činnost a analýzu návštěvnosti.

Webdesign a grafický manuál

Webdesign společně s rukopisem grafika je zcela originál a nemusíte mít strach, že stejný či podobný webdesign někdo jinému ukradl nebo hloupě okopíroval. Buďte originál. Vytvoříme Vám grafický manuál pro korporátní design.

Internetové portály a webové aplikace

Naše specializace jsou internetové portály a webové aplikace. Pokud již máte webové stránky, tak Vám můžeme nabídnout internetovou aplikaci psanou přímo na míru. Základem je vždy náš publikační systém WebAdmin, který zaručuje jednoduchost ovládání a možnosti škálotvornosti v použitých nadstavbových modulech jako jsou aktuality nebo kontaktní formuláře, eshop a spousta dalších .

Internetové portály a webové aplikace pomocí redakčního systému WebAdmin

 

Internetové aplikace

Dnes je velmi cenově dostupné mít svou aplikaci pro řízení své činnosti, dostupnou pomocí internetu pro své zákazníky nebo pro vlastní vedení či práci. Spojte vše v jedno a uvidíte jak je to jednoduché. Jsou to různé rezervační systémy, dealerské aplikace a třeba také docházkový systém. Internetové aplikace mají obrovskou výhodu v tom, že se nemusí instalovat na klientské počítače a jsou přístupné kdekoliv na světě.

Při realizaci intranetových systémů klademe důraz na uživatelskou přívětivost, snadnou použitelnost, atraktivní, plně funkční prostředí a samozřejmě i specifické potřeby firmy a jejich zaměstnanců.

Kontaktujte nás pro bezplatnou prezentaci a analýzu Vašich stávajících webových stránek.