Počítadlo přístupů a SEO nástroje

Pro následné vyhodnocení přístupů na Váš web se používá počítadlo přístupů a my jsme autory jednoho podrobného marketingového počítadla přístupů. Primárně bylo počítadlo vytvořeno pro komplexní nástroj analýzy webu a pro správné optimalizování webových stránek zákazníka. Naše počítadlo přístupu používá nejmodernější praktiky a metody identifikace návštěvníků Vaší webové prezentace a vy jste schopni velice detailně vidět kdo, kdy a co jej na obsahu webu zajímalo. Dle těchto informací lze optimalizovat webové stránky a obsah pro vyhledávače a klienty, kterým nabízíte obsahem své služby či zboží.

Komplexní nabídka tvorby a optimalizace webových stránek

Jedná se o jeden ze třech stavebních kamenů našich nástrojů pro tvorbu webu pomocí publikačního systému, SEO optimalizování a vyhodnocování SEO optimalizace. Jsme jedna z mála firem, která se opírá o všechny tyto vlastní nástroje, a tak jsme schopni Vám zákazníkům nabídnout ucelené a komplexní řešení tvorby webových stránek s následnou SEO optimalizací.

SEO servis a SEO analýza

Vždy při SEO optimalizaci je vypracována SEO analýza s popisem stavu a návrhy řešení následné SEO optimalizace. Denně se snažíme posouvat naše klienty na vyšší příčky ve vyhledávačích, ale hlavně se je tam snažíme dlouhodobě udržet, díky strategii kterou jim vypracujeme. Tam však naše práce nekončí. Nadále se staráme, pokud to zákazník vyžaduje o aktivní SEO optimalizaci tak, aby weby byly obchodně výkonnější. Cílem je přivést na Vaše webové stránky vyšší počet návštěvníků a tím zvýšit i počet nových zákazníků.

Kontaktujte nás pro bezplatnou prezentaci našeho SEO nástroje a marketingového počítadla přístupů

SEO nástroje

je sada optimalizačních a vyhodnocovacích nástrojů jednak pro pozicování Vašich klíčových slov vůči vyhledávačům, tak vůči pozicím Vašich internetových konkurentů. Pro správnou analýzu webu a splnění všech důležitých parametrů Vašich a konkurenčních webů je náš SEO nástroj ideální i s přehledem historie pozicování a sledováním vzestupu či pádu Vašich i konkurenčních klíčových výrazů.

Jedná se o propracovaný analytický nástroj webu, se kterým velice rádi pracují naší zákazníci a dostávají k dispozici velmi silný nástroj oproti své konkurenci v konkurenčním boji o zákazníka.

Staňte se konkurenčně schopnými v těžkém boji o zákazníka...


Rádi Vám ukážeme nedostatky a chyby Vašich internetových konkurentů, aby jste je mohli použít ve Váš prospěch.

Ukázka našich webových realizacíDalší ukázky naší práce